Witamy w naszym sklepie internetowym!

Alternator-0124655012

Krótki opis:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 20849236, 2084936, 20849317


Szczegóły produktu

Kod OEM

Dotyczy pojazdów

Tagi produktów

0124655012 Napięcie (V) 24
Amperaż (A) 110
Obrót CW
Typ koła pasowego Naprawiony
Rowki koła pasowego 8
Średnica koła pasowego (mm) 73
Terminal B + (30) M8
Kod wtyczki 167

  • Poprzedni:
  • Kolejny:

  • BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Robić Model Rodzaj Rok Informacje
    CIĘŻARÓWKI RENAULT KERAX 460,32 2006 - 12800 cm3, 461 KM
    CIĘŻARÓWKI RENAULT KERAX 500,32 2006 - 12800 cm3, 500 KM
    CIĘŻARÓWKI RENAULT MAGNUM DXi 13 440,19 2009 - 12800 cm3, 440 KM
    CIĘŻARÓWKI RENAULT MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800 cm3, 461 KM
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 cm3, 340 KM
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 cm3, 380 KM
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cm3, 340 KM
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cm3, 380 KM
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cm3, 420 KM
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100 cm3, 460 KM
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 cm3, 420 KM
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 cm3, 460 KM
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800 cm3, 500 KM
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800 cm3, 500 KM
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800 cm3, 380 KM
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800 cm3, 420 KM
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800 cm3, 460 KM
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800 cm3, 500 KM
    Wpisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas