Witamy w naszym sklepie internetowym!

Mitsubishi-M009T80472 Rozruszniki

Krótki opis:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 6035634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Szczegóły produktu

KOD OEM

Dotyczy pojazdów

Usługa

Uszczelka

Tagi produktów

M009T80472 Napięcie [V] 24
Moc [kW] 7
Obrót CW
Rozmiar A [mm] 92
Rozmiar B [mm] 47
Liczba / zęby [szt. ] 12
Liczba / zęby (pasuje) [szt. ] 12
Nr / mocowanie. otwory [szt. ] 3
Nr / mocowanie. otwory z gwintem [szt. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126,5
O.2 [mm] 126,5
O.3 [mm] 126,5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Poprzedni:
  • Kolejny:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    REAL 20437436BN
    REAL 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634,0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLIT M009T80472
    PRESTOLIT M009T80473
    PRESTOLIT M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    ŁADUNEK 113851
    CZĘŚCI HC CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Robić Model Rodzaj Rok Informacje
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946 cm3, 313 KM
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946 cm3, 313 KM
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967 cm3, 360 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967 cm3, 401 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967 cm3, 401 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967 cm3, 428 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967 cm3, 428 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374 cm3, 279 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967 cm3, 360 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967 cm3, 360 KM
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374 cm3, 252 KM
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374 cm3, 279 KM
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374 cm3, 231 KM
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 cm3, 435 KM
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928 cm3, 476 KM
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 cm3, 435 KM
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928 cm3, 476 KM

    Wszystkie nasze produkty objęte są roczną gwarancją. W przypadku jakichkolwiek problemów z jakością samego produktu od daty zakupu, po potwierdzeniu przez nasz dział kontroli jakości, bezpłatnie dostarczymy nowe produkty.

    Cel korporacyjny: Naszym celem jest zadowolenie klientów i mamy szczerą nadzieję na nawiązanie długoterminowych, stabilnych relacji kooperacyjnych z klientami w celu wspólnego rozwoju rynku. Wspólne budowanie genialnego jutra Nasza firma traktuje „rozsądne ceny, efektywny czas produkcji i dobrą obsługę posprzedażową” jako naszą zasadę. Mamy nadzieję, że będziemy współpracować z większą liczbą klientów dla wspólnego rozwoju i korzyści. Zapraszamy potencjalnych nabywców do kontaktu z nami. Większość problemów między dostawcami a klientami wynika ze słabej komunikacji. Z kulturowego punktu widzenia dostawcy mogą niechętnie kwestionować rzeczy, których nie rozumieją. Przełamujemy te bariery, aby mieć pewność, że uzyskasz to, czego chcesz, na oczekiwanym poziomie i wtedy, gdy tego chcesz. Krótszy czas dostawy i produkt, który chcesz, to nasze kryterium.

    Posiadamy kolorowe pudełko do pakowania i neutralne pudełko do pakowania oraz niestandardowe pudełko do pakowania.Każdy produkt będzie pakowany w jedno pudełko z etykietą wszystkich informacji, a pudełka zostaną zapakowane w karton, kartony zostaną zapakowane na palecie.

    Wpisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas